D.e.k.o

  • Dział: Raperzy
  • wtorek, Sie 05 2014
  • (2 głosów)
wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Wydrukuj

D.e.k.o - Czyli Andrzej „Deko" Junkiert to raper, wokalista, producent muzyczny. Twórca Szczecińskiego kilku płytowego projektu HoldStill.

Jego przygoda z rapem rozpoczęła się w kwietniu 2013r. kiedy to stwierdził iż „dorósł do rapu". Wcześniej przez wiele lat zajmował się produkcją muzyczną, współpracą z muzykami sesyjnymi oraz wokalistyką.

„Niekonwencjonalny stylowo" to chyba najbardziej trafne określenie dla tego artysty, dzięki czemu zdobywa coraz szersze grono fanów w bardzo krótkim czasie. Nie unika elementów śpiewu w swoich numerach, bity na których pracuje są różnorodne a sama tematyka tekstów jest nieprzewidywalna.

25 luty 2014r. to dzień premiery pierwszego teledysku „D.e.k.o – Oddycham rapem", moment w którym ludzie mogą zobaczyć skrawek tego zwariowanego umysłu.

24 marca 2014r. wypuszczony zostaje darmowy download jego debiutanckiego mixtape'u zatytułowanego „dekompresja", znalazło się tam dziewięć numerów osadzonych w różnych stylach muzycznych rapu.
Aktualnie pracuje nad producenckim materiałem EP (premiera przewidziana jest na październik 2014r.), oraz długogrającym krążkiem który ukaże się najprawdopodobniej na początku roku 2015.

Jego numery przepełnione są pozytywną i szczerą energią, którą przekazuje swoim odbiorcom na każdym koncercie. Natomiast genialny kontakt z publicznością sprawia, że każdy występ na długo zapada w pamięci słuchaczy.

LINKI:
Oficjalny kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/DekoOfficialTV

Oficjalny FanPage na Facebook: https://www.facebook.com/DekoPL

 

Więcej w tej kategorii: « Brylant
Powrót na górę