Newsletter

Nadchodzące wydarzenia

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

DJ Hard Cut

  • Dział: DJe
  • piątek, Paź 04 2013
  • (0 głosów)
wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Wydrukuj
DJ Hard Cut
21713 24

fanpage

DJ Hard Cut / KONKRETzs

Czyli Łukasz Ostrowski, urodził się 12.08.1981 w Szczecinie.
Kulturą hip hop zainteresował się w wieku 10 lat, w 2 klasie liceum (1996) postanowił zacząć rozwijać swoje umiejętności jednocześnie jako raper i dj.
Pojawiły się pierwsze rymy, składy, jamy i imprezy, jednak w 2005... 20 punktów karnych na prawie jazdy i brak pracy z której dochód umożliwiłyby rozwój zajawki sprawiły, że postanowił wyjechać do Irlandii, gdzie spędził kolejne 4 lata. W tym czasie współpracował z lokalnymi dj – ami oraz mc's, poszerzał swą kolekcję winyli, dorobił się swych wymarzonych Technicsów , szlifował umiejętności i rozwijał swój rap. Jako dj rozgrzewał publiczność przed koncertami takich artystów jak Kid Cudi, N.A.S.A., Kanye West. Jako mc wraz z BabyBlue i NodaCobes grał suport przed FloRida i kilka mniejszych koncertów.
W 2009 postanowił wrócić do Polski przywożąc ze sobą nowy sprzęt, skrzynię winyli, doświadczenie, a przede wszystkim wielką pasję do tworzenia rapu.

Życiowe historie sprawiły że osiadł w Warszawie, nawiązał współpracę z Hirkiem Wroną i tworzył mixtape'y do Jego audycji oraz dla portalu Popkiller.pl. Jako dj wspierał raperów podczas koncertów, m. in. Pih, RPK, Tony Jazzu, Słoń WSRH, Firma, Juras, Juhas, Diox, Dwa Sławy, Peerzet, Z.B.U.K.U., Bogu, Noyz Boys.
W 2011 został zaproszony do współpracy przez DJ600V i przez około 6 miesięcy pracował jako realizator w V6STUDIO, gdzie miał okazję realizować nagrania dla czołówki polskiej sceny rap. W międzyczasie nagrywał swoje utwory na mixtape Pasja i Obłęd oraz na płytę producencką DJ600V.
W 2012 wrócił do rodzinnego Szczecina, gdzie wspiera lokalnych raperów oraz nagrywa własne utwory.

KONKRETzs to również miłośnik bluesa, zwycięzca X Międzynarodowego Festiwalu "Zaczarowany świat harmonijki ustnej" (2003) i coraz częściej producenci zapraszają go do udziału w swych produkcjach – ostatnią z nich jest podkład do utworu „Mój Przyjacielu" Borixona wyprodukowany przez DNA.

Jako raper pojawił na albumie „Dalej" Franka ze Stereofonii w utworze „Powoli", a wraz z nim w utworze gościnnie udzieliła się Mecca Star – legenda undergroundu z USA. Dalszy kierunek artystyczny Konkreta, to album solowy, album z Tony Jazzu oraz współpraca z undergroundowymi artystami sceny HIP HOP przy okazji kolejnych mixtape'ów.

Więcej w tej kategorii: « DJ Twister DJ Musk XL »